Scaun birou, Lunex UT-C031, negru
578,00 lei
Scaun dining Lunex Y5493 negru tapitat
272,00 lei
Scaun dining, Lunex Y5205 culoare maro
209,00 lei
| Inaltime sezut | 45 cm |
| Latime sezut | 43 cm |
| Adancime sezut | 45 cm |
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Stoc epuizat
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorie: Dining
Descriere
Scaun dining, ideal pentru living si bucatarie, confera un aspect placut si modern.
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Scaun dining Scaun bucatarie |
| Tip | Tapitat |
| Stil | Modern |
| Utilizat pentru | Bucatarie Living |
| Caracteristici cheie | Cadru metal |
| Greutate maxima suportata | 120 Kg |
| Culoare | Maro |
| Stare asamblare | Asamblat |
DETALII MATERIAL
| Material | Piele ecologica |
| Material cadru | Metal |
DIMENSIUNI TOTALE
| Inaltime | 98 cm |
| Latime | 43 cm |
| Adancime | 45 cm |
| Greutate | 3 Kg |
ALTE DIMENSIUNI
| Inaltime sezut | 45 cm |
| Latime sezut | 43 cm |
| Adancime sezut | 45 cm |
| Inaltime spatar | 53 cm |
| Latime spatar | 43 cm |
Produse similare
scaun bucatarie C-644
199,00 lei
Scaun DC – 362
249,00 lei
Scaun tapitat C-648
299,00 lei
Lunex este propulsat cu mândrie de WordPress
