Masa cafea Lunex D-1599
419,00 lei
Birou stil Rococo realizat din lemn masiv - D0001
4.095,00 lei
Masa cafea Lunex Angus
419,00 lei
Lungime: 110 cm
Inaltime: 43 cm
Latime: 60 cm
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorii: Mese, Mobilier Mic
Descriere
DETALII MATERIAL
| Material cadru | Metal |
| Material blat | Sticla |
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Masa de cafea |
| Tip masa | Fixa |
| Utilizat pentru | Living Birou |
| Numar persoane | 4 |
| Forma | Dreptunghi |
| Stil | Modern |
| Stare asamblare | Asamblat |
| Culoare | Alb/Argintiu |
DIMENSIUNI
| Lungime | 110 cm |
| Inaltime | 43 cm |
| Latime | 60 cm |
| Greutate | 16 Kg |
