Masa Lunex Femix
830,00 lei
Lungime: 150 cm
Inaltime: 75 cm
Lungime pliat: 190 cm
Latime: 80 cm
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
În stoc
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorii: Mese, Mobilier Mic
Descriere
DETALII MATERIAL
| Material cadru | Lemn |
| Material blat | PAL |
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Masa |
| Tip masa | Extensibila |
| Utilizat pentru | Bucatarie Living |
| Numar persoane | 6 |
| Forma | Dreptunghi |
| Stil | Clasic |
| Stare asamblare | Asamblat |
| Culoare | Nuc |
DIMENSIUNI
| Lungime | 150 cm |
| Inaltime | 75 cm |
| Lungime pliat | 190 cm |
| Latime | 80 cm |
| Greutate | 29 Kg |
Produse similare
Lunex este propulsat cu mândrie de WordPress
