Scaun birou, Lunex UT-C934D, albastru
314,00 lei
Scaun birou,Lunex UT-C934D, Negru
263,00 lei
Scaun de birou, Lunex UT-C161, Negru
419,00 lei
Inaltime: 122 cm
Latime spatar: 50 cm
Latime sezut: 52 cm
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Stoc epuizat
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorii: Birou, Mobilier Mic, Scaune
Descriere
Scaun birou Lunex ergonomic cu un aspect modern, ofera confort pentru a va putea desfasura activitatea la birou intr-un mediu cat mai relaxant.
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Scaun directorial |
| Tip | Cu roti |
| Stil | Modern |
| Utilizat pentru | Birou |
| Model | Cu brate |
| Inaltime spatar | Inalt |
| Greutate maxima suportata | 120 Kg |
| Culoare | Negru |
MATERIALE
| Material cadru | Otel cromat |
| Material tapiterie | Piele ecologica Mesh |
| Material spatar | Mesh |
| Tapiterie brate | Plastic Aluminiu lucios |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 122 cm |
| Latime spatar | 50 cm |
| Latime sezut | 52 cm |
| Adancime sezut | 51 cm |
| Inaltime maxima sezut | 55 cm |
| Inaltime minima sezut | 45 cm |
| Greutate | 12 Kg |
