Scaun dining, Lunex, Patricia
314,00 lei
Scaun dining, Lunex DC-5039, negru
314,00 lei
Scaun dining, Lunex DC 362, Negru
209,00 lei
Inaltime: 109 cm
Latime: 40 cm
Adancime: 47 cm
Greutate: 5.85 Kg
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
În stoc
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorii: Dining, Mobilier Mic, Scaune
Descriere
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Scaun dining |
| Tip | Fara brate |
| Stil | Modern |
| Utilizat pentru | Bucatarie Living |
| Caracteristici cheie | Baza scaun cromata |
| Greutate maxima suportata | 100 Kg |
| Culoare | Negru |
| Stare asamblare | Neasamblat |
DETALII MATERIAL
| Material | Piele ecologica |
| Material cadru | Otel |
DIMENSIUNI TOTALE
| Inaltime | 109 cm |
| Latime | 40 cm |
| Adancime | 47 cm |
| Greutate | 5.85 Kg |
ALTE DIMENSIUNI
| Inaltime sezut | 48 cm |
| Latime sezut | 40 cm |
| Adancime sezut | 47 cm |
| Inaltime spatar | 61 cm |
| Latime spatar | 40 cm |
Produse similare
Scaun DC-5052
269,00 lei
