Scaun dining, Lunex HTY-2Y-020, rosu
99,00 lei
Inaltime: 93 cm
Latime: 42 cm
Greutate: 3.5 Kg
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
În stoc
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorii: Dining, Mobilier Mic, Scaune
Descriere
Scaun destinat camerelor de living sau restaurantelor. Este un scaun confortabil , cadrul este metalic si vopsit in culoarea auriu, iar sezutul si spatarul sunt tapitate.
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Scaun dining |
| Tip | Tapitat |
| Stil | Clasic |
| Utilizat pentru | Living |
| Caracteristici cheie | Confortabil |
| Greutate maxima suportata | 120 Kg |
| Culoare | Rosu |
| Stare asamblare | Asamblat |
DETALII MATERIAL
| Material | Textil |
| Material cadru | Metal |
DIMENSIUNI TOTALE
| Inaltime | 93 cm |
| Latime | 42 cm |
| Greutate | 3.5 Kg |
ALTE DIMENSIUNI
| Inaltime sezut | 46 cm |
| Latime sezut | 38 cm |
| Adancime sezut | 39 cm |
| Inaltime spatar | 52 cm |
| Latime spatar | 40 cm |
Produse similare
Scaun DC – 362
249,00 lei
