Scaun dining, Lunex Thonet, negru
199,00 lei
Scaun dining, Lunex DC 362, Negru
209,00 lei
Scaun dining, Lunex, Patricia
314,00 lei
Inaltime: 101 cm
Greutate: 5.5 Kg
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
În stoc
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorii: Dining, Mobilier Mic, Scaune
Descriere
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Scaun dining |
| Tip | Fara brate |
| Stil | Clasic |
| Utilizat pentru | Living |
| Caracteristici cheie | Cadru lemn |
| Greutate maxima suportata | 110 Kg |
| Culoare | Crem Wenge |
| Numar piese/set | 1 |
| Stare asamblare | Asamblat |
DETALII MATERIAL
| Material | Textil |
| Material cadru | Lemn masiv |
DIMENSIUNI TOTALE
| Inaltime | 101 cm |
| Greutate | 5.5 Kg |
ALTE DIMENSIUNI
| Inaltime sezut | 47 cm |
| Latime sezut | 42 cm |
| Adancime sezut | 45 cm |
| Inaltime spatar | 53 cm |
Produse similare
Scaun DC – 362
249,00 lei
