Scaun birou,Lunex UT-C934D, Negru
263,00 lei
Scaun de birou Lunex UT-C478A, negru
1.049,00 lei Prețul inițial a fost: 1.049,00 lei.899,00 leiPrețul curent este: 899,00 lei.
Scaun birou, Lunex UT-C031, negru
578,00 lei
Inaltime: 119 cm
Latime spatar: 45 cm
Latime sezut: 53 cm
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Stoc epuizat
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorii: Birou, Mobilier Mic, Scaune
Descriere
Scaun de birou ergonomic cu aspect modern si un acelasi timp confortabil, ideal pentru acitivitatea indelungata la birou.
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Scaun ergonomic |
| Tip | Cu roti |
| Stil | Modern |
| Utilizat pentru | Birou |
| Model | Cu brate |
| Inaltime spatar | Mediu |
| Caracteristici cheie | Ajustabil pe inaltime |
| Greutate maxima suportata | 120 Kg |
| Stare asamblare | Asamblat |
| Culoare | Negru |
MATERIALE
| Material cadru | Metal |
| Material tapiterie | Piele ecologica |
| Material spatar | Piele ecologica |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 119 cm |
| Latime spatar | 45 cm |
| Latime sezut | 53 cm |
| Inaltime maxima sezut | 55 cm |
| Inaltime minima sezut | 46 cm |
| Greutate | 12.5 Kg |
Produse similare
Scaun de birou Lunex UT-C478A, negru
Lunex este propulsat cu mândrie de WordPress
