Biblioteca Lunex K-1 model Kapry, Material Pal
3.399,00 lei
Cuier Lunex 100 cu oglinda 200x100x35
1.190,00 lei
Scaun birou directorial Lunex, UT-C300C
629,00 lei
| Inaltime | 114 cm |
| Latime spatar | 65 cm |
| Latime sezut | 65 cm |
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Stoc epuizat
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Descriere
Scaun de birou ergonomic Lunex C 300C.
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Scaun directorial Scaun ergonomic |
| Tip | Cu roti |
| Stil | Modern |
| Utilizat pentru | Birou |
| Model | Cu brate |
| Inaltime spatar | Inalt |
| Greutate maxima suportata | 120 Kg |
| Stare asamblare | Asamblat |
| Culoare | Negru |
MATERIALE
| Material cadru | Metal |
| Material tapiterie | Piele ecologica |
| Material spatar | Piele ecologica |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 114 cm |
| Latime spatar | 65 cm |
| Latime sezut | 65 cm |
| Adancime sezut | 70 cm |
| Greutate | 15 Kg |
Produse similare
scaun bucatarie C-644
199,00 lei
Scaun de birou Lunex UT-C478A, negru
Scaun birou, Lunex UT-C993A, Verde
Lunex este propulsat cu mândrie de WordPress
