Comoda cu oglinda si taburet Lunex
4.391,00 lei
Comoda cu oglinda, Lunex MJ002
5.858,00 lei
Set comoda cu oglinda cu taburet, Lunex T609
3.913,00 lei
| Lungime | 102 cm |
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 183 cm |
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Doar 3 rămase în stoc
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorie: Art Antique
Descriere
Comoda cu oglinda si taburet realizate din lemn masiv(lucrat manual), iar partea de sezut a taburetului este tapitata cu piele naturala.
Rococo reprezinta un stil arhitectural, decorativ, artistic si de design interior care se raporteaza cu loialitate la Franta secolului al XVIII-lea, de unde isi extrage practic existenta. El este caracterizat in special de bogatia si varietatea detaliilor si a ornamentelor, respectiv de exagerarea caracteristicilor barocului pana la opulenta.
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Comoda |
| Utilizat pentru | Dormitor |
| Stil | Vintage |
| Stare asamblare | Asamblat |
| Caracteristici cheie | Cu oglinda |
| Finisaj | Lacuit |
| Culoare | Mahon |
DETALII MATERIAL
| Tip fronturi | Lemn masiv |
| Material | Lemn masiv |
| Esenta lemn | Mahon |
DIMENSIUNI
| Lungime | 102 cm |
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 183 cm |
Produse similare
Lunex este propulsat cu mândrie de WordPress
