Vitrina Lunex LMR120 Antique
9.125,00 lei Prețul inițial a fost: 9.125,00 lei.8.528,00 leiPrețul curent este: 8.528,00 lei.
Vitrina Lunex LMR 227, Antique, lemn masiv Mahon
12.555,00 lei Prețul inițial a fost: 12.555,00 lei.11.734,00 leiPrețul curent este: 11.734,00 lei.
Vitrina Lunex LMR 122 Antique, lemn masiv MAHON
9.125,00 lei Prețul inițial a fost: 9.125,00 lei.8.528,00 leiPrețul curent este: 8.528,00 lei.
| Inaltime | 220 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Grosime | 60 cm |
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Doar 3 rămase în stoc
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorie: Art Antique
Descriere
Vitrina Lunex LMR 122 Antique, stil Rococo realizata din lemn masiv, lucrat manual.
Rococo reprezinta un stil arhitectural, decorativ, artistic si de design interior care se raporteaza cu loialitate la Franta secolului al XVIII-lea, de unde isi extrage practic existenta. El este caracterizat in special de bogatia si varietatea detaliilor si a ornamentelor, respectiv de exagerarea caracteristicilor barocului pana la opulenta.
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Vitrina |
| Utilizat pentru | Living Dormitor Birou |
| Stil | Traditional |
| Tip montare | De sine statator |
| Stare asamblare | Asamblat |
| Caracteristici cheie | Lemn masiv 100% |
| Continut pachet | 1 x vitrina |
| Finisaj | Lacuit |
| Culoare | Mahon |
DETALII MATERIAL
| Tip fronturi | Lemn masiv |
| Material | Lemn masiv |
| Esenta lemn | Mahon |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 220 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Grosime | 60 cm |
Produse similare
Masa Lunex MJ422 TI
Masa Lunex RT 03, din lemn masiv, lucrata manual
Set comoda cu oglinda cu taburet, Lunex T609
Comoda cu oglinda si taburet Lunex
Vitrina Lunex LMR 227, Antique, lemn masiv Mahon
Vitrina Lunex LMR120 Antique
Dulap Lunex, 4 usi, Rococo cu oglinda, lemn masiv Mahon
Dulap Lunex J-103, Antique, 2 usi, lemn masiv Mahon
Lunex este propulsat cu mândrie de WordPress
