Masuta sticla CT326
687,00 lei
Lungime: 110 cm
Inaltime: 42 cm
Latime: 60 cm
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorie: Mese
Descriere
Masuta sticla cafea.
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Masa |
| Tip masa | Fixa |
| Utilizat pentru | Living |
| Numar persoane | 4 |
| Forma | Oval |
| Stil | Modern |
| Stare asamblare | Asamblat |
| Caracteristici | Masa servire sau pentru revistele si obiectele decorative living |
| Culoare | Alb |
DETALII MATERIAL
| Material cadru | Fibra de sticla |
| Material blat | Sticla |
DIMENSIUNI
| Lungime | 110 cm |
| Inaltime | 42 cm |
| Latime | 60 cm |
| Greutate | 24 Kg |
