Masuta sticla CT282
774,00 lei
Lungime: 130 cm
Inaltime: 45 cm
Latime: 70 cm
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Stoc epuizat
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorie: Mese
Descriere
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Set Masa de cafea |
| Tip masa | Fixa |
| Utilizat pentru | Living |
| Numar persoane | 2 |
| Forma | Dreptunghi |
| Stil | Modern |
| Stare asamblare | Asamblat |
| Caracteristici cheie | – Ideala pentru servire sau pentru revistele si obiectele decorative din living |
| Culoare | Maro |
DETALII MATERIAL
| Material cadru | MDF |
| Material blat | Sticla |
DIMENSIUNI
| Lungime | 130 cm |
| Inaltime | 45 cm |
| Latime | 70 cm |
| Greutate | 30 Kg |
Lunex este propulsat cu mândrie de WordPress
