Cuier Lunex 100 cu oglinda 200x100x35
1.190,00 lei
Scaun dining Lunex Y5348, maro, tapitat
314,00 lei
Cuier Lunex 156 cu oglinda, wenge
1.235,00 lei
| Inaltime | 200 cm |
| Lungime | 156 cm |
| Latime | 35 cm |
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
În stoc
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorie: Cuiere
Descriere
Cuier Lunex 156 cu oglinda.
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip cuier | Modular |
| Stil | Clasic |
| Tip montare | Podea |
| Utilizat pentru | Hol |
| Numar agatatori | 8 |
| Culoare | Wenge |
DETALII MATERIAL
| Material | PAL |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 200 cm |
| Lungime | 156 cm |
| Latime | 35 cm |
Lunex este propulsat cu mândrie de WordPress
