Scaun dining Lunex Y5348, maro, tapitat
314,00 lei
| Inaltime sezut | 48 cm |
| Latime sezut | 42 cm |
| Adancime sezut | 59 cm |
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Stoc epuizat
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Descriere
Scaun dining, ideal pentru living si bucatarie,imbina foarte bine confortul cu un aspect modern ce ofera un design placut oricarei incaperi.
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Scaun dining Scaun bucatarie |
| Tip | Fara brate Tapitat |
| Stil | Clasic |
| Utilizat pentru | Bucatarie Living |
| Caracteristici cheie | Cadru metal |
| Greutate maxima suportata | 120 Kg |
| Culoare | Maro |
| Stare asamblare | Asamblat |
DETALII MATERIAL
| Material | Stofa |
| Material cadru | Metal |
DIMENSIUNI TOTALE
| Inaltime | 104 cm |
| Latime | 42 cm |
| Adancime | 48 cm |
| Greutate | 5.9 Kg |
ALTE DIMENSIUNI
| Inaltime sezut | 48 cm |
| Latime sezut | 42 cm |
| Adancime sezut | 59 cm |
| Inaltime spatar | 56 cm |
| Latime spatar | 42 cm |
Produse similare
Scaun DC-5052
269,00 lei
