Dulap Lunex J-103, Antique, 2 usi, lemn masiv Mahon
10.840,00 lei Prețul inițial a fost: 10.840,00 lei.10.131,00 leiPrețul curent este: 10.131,00 lei.
Dulap Lunex, 4 usi, Rococo cu oglinda, lemn masiv Mahon
14.700,00 lei Prețul inițial a fost: 14.700,00 lei.13.738,00 leiPrețul curent este: 13.738,00 lei.
Dulap Lunex, 4 usi, lemn masiv Mahon
14.700,00 lei Prețul inițial a fost: 14.700,00 lei.13.738,00 leiPrețul curent este: 13.738,00 lei.
| Inaltime | 253 cm |
| Latime | 246 cm |
| Adancime | 55 cm |
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
În stoc
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorie: Art Antique
Descriere
Dulap Lunex, 4 usi stil Rococo realizat din lemn masiv, lucrat manual.
Rococo reprezinta un stil arhitectural, decorativ, artistic si de design interior care se raporteaza cu loialitate la Franta secolului al XVIII-lea, de unde isi extrage practic existenta. El este caracterizat in special de bogatia si varietatea detaliilor si a ornamentelor, respectiv de exagerarea caracteristicilor barocului pana la opulenta.
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Dulap |
| Tip usi | Cu balamale |
| Numar usi | 4 |
| Utilizat pentru | Dormitor |
| Stil | Vintage |
| Culoare | Mahon |
| Stare asamblare | Asamblat |
| Continut pachet | 1 x Dulap |
DETALII MATERIAL
| Material | Lemn masiv |
| Tip fronturi | Lemn masiv |
| Esenta lemn | Mahon |
| Finisaj | Lacuit |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 253 cm |
| Latime | 246 cm |
| Adancime | 55 cm |
Produse similare
Comoda cu oglinda Lunex TT646
Masa Lunex MJ422 TI
Masa Lunex RT 03, din lemn masiv, lucrata manual
Comoda cu oglinda, Lunex MJ002
Set comoda cu oglinda cu taburet, Lunex T609
Vitrina Lunex LMR120 Antique
Dulap Lunex, 4 usi, Rococo cu oglinda, lemn masiv Mahon
Dulap Lunex J-103, Antique, 2 usi, lemn masiv Mahon
Lunex este propulsat cu mândrie de WordPress
