Masa Lunex RT 03, din lemn masiv, lucrata manual
1.196,00 lei
Comoda cu oglinda Lunex TT646
4.199,00 lei
Masa Lunex MJ422 TI
5.144,00 lei
| Lungime | 102 cm |
| Inaltime | 82 cm |
| Lungime pliat | 102 cm |
| Latime | 48 cm |
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Doar 3 rămase în stoc
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorie: Art Antique
Descriere
Masa Lunex MJ422 TI stil Rococo realizata din lemn masiv, lucrat manual si blat din marmura.
Rococo reprezinta un stil arhitectural, decorativ, artistic si de design interior care se raporteaza cu loialitate la Franta secolului al XVIII-lea, de unde isi extrage practic existenta. El este caracterizat in special de bogatia si varietatea detaliilor si a ornamentelor, respectiv de exagerarea caracteristicilor barocului pana la opulenta.
CARACTERISTICI GENERALE
| Material | Lemn masiv |
| Compozitie | Lemn Masiv |
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Masa de cafea |
| Tip masa | Fixa |
| Utilizat pentru | Living Birou |
| Numar persoane | 4 |
| Forma | Dreptunghi |
| Stil | Vintage |
| Finisaj | Lacuit |
| Stare asamblare | Asamblat |
| Caracteristici cheie | Blat lemn masiv |
| Culoare | Mahon |
DETALII MATERIAL
| Material cadru | Lemn masiv |
| Esenta lemn | Mahon |
| Material blat | Lemn Marmura |
DIMENSIUNI
| Lungime | 102 cm |
| Inaltime | 82 cm |
| Lungime pliat | 102 cm |
| Latime | 48 cm |
