Masa cafea Lunex Cover
366,00 lei
Lungime: 100 cm
Inaltime: 42.5 cm
Latime: 50 cm
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
În stoc
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorii: Mese, Mobilier Mic
Descriere
DETALII MATERIAL
| Material cadru | Aluminiu |
| Material blat | Sticla |
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Masa de cafea |
| Tip masa | Fixa |
| Utilizat pentru | Living |
| Numar persoane | 4 |
| Forma | Dreptunghi |
| Stil | Clasic |
| Stare asamblare | Asamblat |
| Culoare | Oranj Negru |
DIMENSIUNI
| Lungime | 100 cm |
| Inaltime | 42.5 cm |
| Latime | 50 cm |
