Masa lemn DS4108
1.749,00 lei
Lungime: 140/180 cm
Inaltime: 75 cm
Latime: 80 cm
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Stoc epuizat
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorie: Mese
Descriere
Masa extensibila din MDF, ideala pentru living, ofera un aspect modern si placut oricrei incaperi.
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Masa |
| Tip masa | Extensibila |
| Utilizat pentru | Living |
| Numar persoane | 6 |
| Forma | Dreptunghi |
| Stil | Modern |
| Stare asamblare | Asamblat |
| Caracteristici cheie | Design modern |
| Culoare | Culoarea stejarului |
DETALII MATERIAL
| Material cadru | MDF |
| Material blat | MDF |
DIMENSIUNI
| Lungime | 140 cm 180 cm |
| Inaltime | 75 cm |
| Latime | 80 cm |
| Greutate | 52 Kg |
