Masuta cafea, Lunex ECO
366,00 lei
Lungime: 110.5 cm
Inaltime: 48 cm
Latime: 60.5 cm
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
În stoc
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorii: Mese, Mobilier Mic
Descriere
CARACTERISTICI GENERALE
| Material | PAL |
DETALII MATERIAL
| Material cadru | PAL |
| Material blat | PAL |
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Masa de cafea |
| Tip masa | Fixa |
| Utilizat pentru | Living Birou |
| Numar persoane | 6 |
| Forma | Dreptunghi |
| Stil | Clasic |
| Stare asamblare | Asamblat |
| Culoare | Wenge |
DIMENSIUNI
| Lungime | 110.5 cm |
| Inaltime | 48 cm |
| Latime | 60.5 cm |
