Scaun de birou, Lunex UT-C161, Negru
419,00 lei
Scaun birou, Lunex UT-C031, negru
578,00 lei
Scaun birou,Lunex UT-C934D, Negru
263,00 lei
Inaltime: 87 cm
Latime spatar: 40 cm
Latime sezut: 43 cm
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Stoc epuizat
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorii: Birou, Mobilier Mic, Scaune
Descriere
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Scaun ergonomic |
| Tip | Cu roti |
| Stil | Clasic |
| Utilizat pentru | Birou |
| Model | Cu brate |
| Inaltime spatar | Mediu |
| Caracteristici cheie | Ajustabil pe inaltime |
| Greutate maxima suportata | 100 Kg |
| Stare asamblare | Asamblat |
| Culoare | Negru |
MATERIALE
| Material cadru | Polipropilena |
| Material tapiterie | Stofa |
| Material spatar | Stofa |
| Tapiterie brate | Plastic |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 87 cm |
| Latime spatar | 40 cm |
| Latime sezut | 43 cm |
| Inaltime maxima sezut | 53 cm |
| Inaltime minima sezut | 44 cm |
| Greutate | 8 Kg |
Produse similare
Scaun DC – 362
249,00 lei
Scaun DC-5052
269,00 lei
