Scaun dining, Lunex DC 362, Negru
209,00 lei
Scaun birou, Lunex UT-C993A, Verde
209,00 lei Prețul inițial a fost: 209,00 lei.199,00 leiPrețul curent este: 199,00 lei.
Scaun dining, Lunex DC-5039, negru
314,00 lei
Inaltime: 100 cm
Latime: 45 cm
Greutate: 8.07 Kg
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
În stoc
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorii: Dining, Mobilier Mic, Scaune
Descriere
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Scaun dining Scaun bucatarie |
| Tip | Fara brate |
| Stil | Modern |
| Utilizat pentru | Bucatarie Living |
| Caracteristici cheie | Cadru metal |
| Greutate maxima suportata | 120 Kg |
| Culoare | Negru |
| Numar piese/set | 1 |
| Stare asamblare | Asamblat |
DETALII MATERIAL
| Material | Piele ecologica |
| Material cadru | Metal |
DIMENSIUNI TOTALE
| Inaltime | 100 cm |
| Latime | 45 cm |
| Greutate | 8.07 Kg |
ALTE DIMENSIUNI
| Inaltime sezut | 45 cm |
| Latime sezut | 45 cm |
| Inaltime spatar | 54 cm |
| Latime spatar | 40 cm |
Produse similare
Scaun DC-5052
269,00 lei
Scaun tapitat C-648
299,00 lei
