Scaun dining Lunex Y5228-5 crem
303,00 lei
Biblioteca Lunex K-1 model Kapry, Material Pal
3.399,00 lei
Scaun dining Lunex Y2028 alb
239,00 lei
| Inaltime sezut | 46 cm |
| Latime sezut | 45 cm |
| Adancime sezut | 47 cm |
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
În stoc
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Descriere
Scaun dinig,ideal pentru living. Acesta este perfect conturat pentru a va oferi un confort maxim si combina trei tipuri de material lemn, metal si material textil tapitat.
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Scaun dining |
| Tip | Tapitat |
| Stil | Modern |
| Utilizat pentru | Living |
| Caracteristici cheie | Antialunecare Cadru lemn |
| Greutate maxima suportata | 120 Kg |
| Culoare | Alb |
| Stare asamblare | Asamblat |
DETALII MATERIAL
| Material | Piele ecologica |
| Material cadru | Lemn stratificat |
DIMENSIUNI TOTALE
| Inaltime | 84 cm |
| Latime | 45 cm |
| Adancime | 47 cm |
| Greutate | 3.3 Kg |
ALTE DIMENSIUNI
| Inaltime sezut | 46 cm |
| Latime sezut | 45 cm |
| Adancime sezut | 47 cm |
| Inaltime spatar | 38 cm |
| Latime spatar | 45 cm |
Produse similare
scaun bucatarie C-644
199,00 lei
