Scaun birou directorial Lunex, UT-C300C
629,00 lei
Cuier Lunex 156 cu oglinda, wenge
1.235,00 lei
Cuier Lunex 100 cu oglinda 200x100x35
1.190,00 lei
| Inaltime | 200 cm |
| Lungime | 100 cm |
| Latime | 35 cm |
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorie: Cuiere
Descriere
Cuier Lunex 100 cu oglinda.
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip cuier | Modular |
| Stil | Modern |
| Tip montare | Podea |
| Utilizat pentru | Hol |
| Numar agatatori | 6 |
| Culoare | Wenge |
DETALII MATERIAL
| Material | PAL |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 200 cm |
| Lungime | 100 cm |
| Latime | 35 cm |
Lunex este propulsat cu mândrie de WordPress
