Scaun birou, Lunex UT-C993A, Verde
209,00 lei Prețul inițial a fost: 209,00 lei.199,00 leiPrețul curent este: 199,00 lei.
Scaun birou, Lunex UT-C934D, albastru
314,00 lei
Scaun birou, Lunex UT-C165, culoare negru
314,00 lei
Inaltime: 94 cm
Latime spatar: 43 cm
Latime sezut: 44 cm
Adancime sezut: 40 cm
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Stoc epuizat
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorii: Birou, Mobilier Mic, Scaune
Descriere
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Scaun ergonomic |
| Tip | Cu roti |
| Stil | Modern |
| Utilizat pentru | Birou |
| Model | Cu brate |
| Inaltime spatar | Mediu |
| Greutate maxima suportata | 120 Kg |
| Stare asamblare | Neasamblat |
| Culoare | Negru |
MATERIALE
| Material cadru | Plastic |
| Material tapiterie | Piele ecologica |
| Material spatar | Piele ecologica |
| Tapiterie brate | Plastic |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 94 cm |
| Latime spatar | 43 cm |
| Latime sezut | 44 cm |
| Adancime sezut | 40 cm |
| Inaltime maxima sezut | 42 cm |
| Inaltime minima sezut | 33 cm |
| Greutate | 10 Kg |
