Scaun dining, Lunex DC-5039, negru
314,00 lei
Scaun birou, Lunex UT-C165, culoare negru
314,00 lei
Scaun birou, Lunex UT-C993A, Verde
209,00 lei Prețul inițial a fost: 209,00 lei.199,00 leiPrețul curent este: 199,00 lei.
Inaltime: 77 cm
Latime spatar: 38 cm
Latime sezut: 42 cm
Greutate: 5.63 Kg
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
În stoc
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorii: Birou, Mobilier Mic, Scaune
Descriere
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Scaun ergonomic |
| Tip | Cu roti |
| Stil | Clasic |
| Utilizat pentru | Birou |
| Model | Fara brate |
| Inaltime spatar | Scund |
| Caracteristici cheie | Ajustabil pe inaltime |
| Greutate maxima suportata | 90 Kg |
| Stare asamblare | Asamblat |
| Culoare | Verde/Negru |
MATERIALE
| Material cadru | Metal |
| Material tapiterie | Poliester |
| Material spatar | Poliester |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 77 cm |
| Latime spatar | 38 cm |
| Latime sezut | 42 cm |
| Greutate | 5.63 Kg |
Produse similare
Scaun DC – 362
249,00 lei
