Scaun dining, Lunex DC-5150, culoare alb
177,00 lei
Scaun dining, Lunex, Patricia
314,00 lei
Scaun dining, Lunex Thonet, negru
199,00 lei
Inaltime: 86 cm
Latime: 40 cm
Greutate: 3.5 Kg
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
În stoc
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorii: Dining, Mobilier Mic, Scaune
Descriere
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Scaun dining Scaun bucatarie |
| Tip | Fara brate |
| Stil | Contemporan |
| Utilizat pentru | Bucatarie Living |
| Caracteristici cheie | Cadru metal |
| Greutate maxima suportata | 120 Kg |
| Culoare | Negru |
| Numar piese/set | 1 |
| Stare asamblare | Asamblat |
DETALII MATERIAL
| Material | Piele ecologica |
| Material cadru | Metal |
DIMENSIUNI TOTALE
| Inaltime | 86 cm |
| Latime | 40 cm |
| Greutate | 3.5 Kg |
ALTE DIMENSIUNI
| Inaltime sezut | 44 cm |
| Latime sezut | 40 cm |
| Inaltime spatar | 42 cm |
| Latime spatar | 40 cm |
Produse similare
Scaun DC-5052
269,00 lei
