Set comoda cu oglinda cu taburet, Lunex T609
3.913,00 lei
Scaun Lion King U74, Lunex
2.911,00 lei
Comoda cu oglinda, Lunex MJ002
5.858,00 lei
| Lungime | 110 cm |
| Latime | 48 cm |
| Inaltime | 205 cm |
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Doar 3 rămase în stoc
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorie: Art Antique
Descriere
Comoda cu oglinda stil Rococo realizata din lemn masiv, lucrat manual, si blat din marmura.
Rococo reprezinta un stil arhitectural, decorativ, artistic si de design interior care se raporteaza cu loialitate la Franta secolului al XVIII-lea, de unde isi extrage practic existenta. El este caracterizat in special de bogatia si varietatea detaliilor si a ornamentelor, respectiv de exagerarea caracteristicilor barocului pana la opulenta.
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Comoda |
| Utilizat pentru | Dormitor |
| Stil | Vintage |
| Stare asamblare | Asamblat |
| Caracteristici cheie | Cu oglinda |
| Continut pachet | 1 x Comoda |
| Finisaj | Lacuit |
| Culoare | Mahon |
DETALII MATERIAL
| Tip fronturi | Lemn masiv |
| Material | Marmura Lemn masiv |
| Esenta lemn | Mahon |
DIMENSIUNI
| Lungime | 110 cm |
| Latime | 48 cm |
| Inaltime | 205 cm |
Produse similare
Birou stil Rococo realizat din lemn masiv – D0001
4.095,00 lei
L. 180 H. 80 P. 90 cm
Birou stil Rococo realizat din lemn masiv, lucrat manual, si top(blat) cu insertie de piele naturala. Este un model de birou ce poate fi utilizat pe ambele parti, iar compartimentarea bazei cu sertare,respectiv cu usa, este reversibila.
Rococo reprezintă un stil arhitectural, decorativ, artistic și de design interior care se raportează cu loialitate la Franța secolului al XVIII-lea, de unde îşi extrage practic existenţa. El este caracterizat în special de bogăția și varietatea detaliilor și a ornamentelor, respectiv de exagerarea caracteristicilor barocului până la opulență.
Lunex este propulsat cu mândrie de WordPress
