Comoda cu oglinda, Lunex MJ002
5.858,00 lei
Masa Lunex RT 03, din lemn masiv, lucrata manual
1.196,00 lei
Scaun Lion King U74, Lunex
2.911,00 lei
| Inaltime | 177 cm |
| Inaltime sezut | 57 cm |
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Stoc epuizat
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorie: Art Antique
Descriere
Rococo reprezinta un stil arhitectural, decorativ, artistic si de design interior care se raporteaza cu loialitate la Franta secolului al XVIII-lea, de unde isi extrage practic existenta. El este caracterizat in special de bogatia si varietatea detaliilor si a ornamentelor, respectiv de exagerarea caracteristicilor barocului pana la opulenta.
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Scaun dining |
| Tip | Cu brate |
| Stil | Vintage |
| Utilizat pentru | Living |
| Greutate maxima suportata | 130 Kg |
| Culoare | Mahon |
| Numar piese/set | 1 |
| Stare asamblare | Asamblat |
DETALII MATERIAL
| Material | Lemn |
| Material cadru | Lemn masiv |
| Esenta lemn | Mahon |
DIMENSIUNI TOTALE
| Inaltime | 177 cm |
ALTE DIMENSIUNI
| Inaltime sezut | 57 cm |
