Birou stil Rococo realizat din lemn masiv - D0001
4.095,00 lei
Dulap Lunex J-103, Antique, 2 usi, lemn masiv Mahon
10.131,00 lei
Masa ovala Lunex DTO-M Tita stil Rococo
7.728,00 lei
| Lungime | 200 cm |
| Inaltime | 78 cm |
| Lungime pliat | 200 cm |
| Latime | 100 cm |
| Latime pliat | 100 cm |
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Doar 3 rămase în stoc
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorie: Art Antique
Descriere
Masa ovala stil Rococo realizata din lemn masiv, lucrat manual, si top de sticla.
CARACTERISTICI GENERALE
| Material | Lemn masiv |
| Compozitie | Lemn Masiv |
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Masa |
| Tip masa | Fixa |
| Utilizat pentru | Bucatarie Living |
| Numar persoane | 6 |
| Forma | Oval |
| Stil | Vintage |
| Finisaj | Lacuit |
| Stare asamblare | Asamblat |
| Caracteristici cheie | Blat lemn masiv |
| Continut pachet | 1 x Masa |
| Culoare | Mahon |
DETALII MATERIAL
| Material cadru | Lemn masiv |
| Material blat | Sticla Lemn |
DIMENSIUNI
| Lungime | 200 cm |
| Inaltime | 78 cm |
| Lungime pliat | 200 cm |
| Latime | 100 cm |
| Latime pliat | 100 cm |
Produse similare
Birou stil Rococo realizat din lemn masiv – D0001
4.095,00 lei
L. 180 H. 80 P. 90 cm
Birou stil Rococo realizat din lemn masiv, lucrat manual, si top(blat) cu insertie de piele naturala. Este un model de birou ce poate fi utilizat pe ambele parti, iar compartimentarea bazei cu sertare,respectiv cu usa, este reversibila.
Rococo reprezintă un stil arhitectural, decorativ, artistic și de design interior care se raportează cu loialitate la Franța secolului al XVIII-lea, de unde îşi extrage practic existenţa. El este caracterizat în special de bogăția și varietatea detaliilor și a ornamentelor, respectiv de exagerarea caracteristicilor barocului până la opulență.
