Scaun dining, Lunex HTY-2Y-020, rosu
99,00 lei
Scaun dining, Lunex, Wojtek
377,00 lei
Scaun dining, Lunex KP-10
261,00 lei
Inaltime: 101 cm
Latime: 42 cm
Greutate: 5.5 Kg
Timp de livrare 4-6 săptămâni pentru produsele fără stoc!
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Transportul este gratuit pentru valori mai mare de 1500 lei si distanta sub 100km.
Stoc epuizat
Intreabă stoc! 0753 040 304 / 0753 040 300
Categorii: Dining, Mobilier Mic, Scaune
Descriere
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Scaun dining |
| Tip | Fara brate |
| Stil | Clasic |
| Utilizat pentru | Living |
| Caracteristici cheie | Cadru lemn |
| Greutate maxima suportata | 110 Kg |
| Culoare | Maro |
| Numar piese/set | 1 |
| Stare asamblare | Asamblat |
DETALII MATERIAL
| Material | Textil |
| Material cadru | Lemn masiv |
DIMENSIUNI TOTALE
| Inaltime | 101 cm |
| Latime | 42 cm |
| Greutate | 5.5 Kg |
ALTE DIMENSIUNI
| Inaltime sezut | 48 cm |
| Latime sezut | 42 cm |
| Adancime sezut | 45 cm |
| Inaltime spatar | 53 cm |
| Latime spatar | 42 cm |
Produse similare
Scaun de birou Lunex UT-C478A, negru
Lunex este propulsat cu mândrie de WordPress
